Пропозиція - RATHERM-VIVENT UKRAINE

Перейти к контенту
/

X
  Пропозиція / Доставка та виробництво обладнання HVAC
XМоноблочні вентиляційні установки серії XD i XK
від 500 до 70 000 м3/ год

                   Моноблочні вентиляційні установки серії XD ROOF є рішенням на ринку для універсальних систем, які виконують будь-який процес обробки повітря. Компактний корпус та модульне виконання вентиляційної установки дозволяють адаптувати пристрій до різних вимог проекту. Серія з чотирьох типорозмірів дозволяє вибирати пристрої потужністю від 3 000 до 33 000 м3/год при діапазоні потужності охолодження від 20 до 180 кВт.

Уніфікація елементів конструкції обладнання та використання інтегрованої автоматизованої системи скорочує виробничий процес та час виготовлення вентиляційного обладнання. Технологія виробництва oбладнання XD дозволяє виробляти готове обладнання відповідно до основних критеріїв.


Mоноблочнa вентиляційнa установкa XD60_ _ NWR

Це Обладнання реалізує практично будь-який процес обробки повітря, використовуючи ефект free-cooling. Призначені для роботи на 100% свіжому повітрі, оснащені вентиляторами EC та системою обертового рекуператора з мінімальною ефективністю 73%. Вони є заміною класичних рішень, тобто набірної секційної установки з системою автоматики та джерелом холоду, які найчастіше продукують кілька різних постачальників.

Натомість ми пропонуємо один готовий пристрій - одна система управління, що керує роботою, і одна служба, відповідальна за технічне обслуговування. Конструкція дозволяє встановлювати панелі керування XD на дах, поруч або всередині будівлі. Використовуючи список доступних елементів, ви можете налаштувати будь-які системи кондиціонування повітря:

  • XD N класичнa система ROOFTOP
  • XW NW припливно-витяжна система з можливістю free-cooling
  • XD NWR припливно-витяжна система з роторним рекуператоромУстановка опалювально-вентиляційна XD NWR  I XK

Це обладнання працює на рециркуляційному повітрі з часткою підмісу свіжого повітря і використанням ефекту free-cooling. Конфігурація забірних та викидних секцій, компактні розміри та невелика вага полегшує монтаж пристрою та проектування вентиляційних каналів.

Вищевказане рішення призначене для відкритих великогабаритних об'єктів. Обладнання типу ROOFTOP використовується переважно на комерційних об'єктах та торгових центрах..
/
A
"Vivent Ukraine"
м. Львів ,
вул. О. Мишуги, 13
tel.+380 673737040
e-mail: ua.viventgroup@gmail.com
I
© 2018 VIVENTGROUP UKRAINE
Назад до вмісту