Моноблочні установки XD - RATHERM-VIVENT UKRAINE

Перейти к контенту
/

X
  Моноблочні вентиляційні установки XD
X


XD ROOF - Енергозберігаючі рішення, які ви очікуєте
Універсальне рішення:


                        


Моноблочні вентиляційні установки серії XD ROOF є відповіддю на попит ринку для універсальних систем, які виконують будь-який процес обробки повітря. Компактний корпус та модульне виконання вентиляційної установки дозволяють адаптувати пристрій до різних вимог проекту. Серія з чотирьох типорозмірів дозволяє вибирати пристрої потужністю від 3000 до 33 000 м3/ год при діапазоні потужності охолодження від 20 до 180 кВт. Уніфікація елементів конструкції обладнання та використання інтегрованої автоматизованої системи скорочує виробничий процес та час виготовлення вентиляційного обладнання.

Прилади XD ROOF реалізують процес обробки повітря, з використанням ефекту вільного охолодження (free-cooling). Конфігурація моноблочних панелей включає в себе вентилятори EC та  високоефективні рекуператори, які відповідають вимогам EKO-DESIGN 2018.

Обладнання XD ROOF є заміною класичних рішень - набірних вентиляційних установок з автоматикою  та секцією холоду, як правило, декількох різних виробників. Замість цього ми пропонуємо один комплектний пристрій з автоматикою управління роботою та одна служба, яка відповідає за технічне обслуговування. Компактні габарити, надійні з’єднання полегшують монтаж вентиляційної установки та проектування вентиляційної системи. Конструкція панелей XD дозволяє монтувати вентиляційні установки як на даху так і поруч із об'єктом або у внутрішній вентиляційній камері. Використовуючи список доступних функціональних модулів, ви можете самостійно підібрати конфігурацію вентиляційної установки.

Повна система кондиціонування повітря:
  • Багатоповерхові приміщення, спортивні зали
  • Кінотеатри, торгові центри
  • Комерційні та виробничі приміщення

Застосування:

Компоненти
постачають нам:
      


Універсальне рішення:
Вентиляційна установка XD є оптимальним рішенням для ефективного та комфортного кондиціонування повітря для об'єктів великого об'єму.
Для зменшення експлуатаційних витрат установка обладнана рекуператором, камерою змішування з функцією вільного охолодження та стандартним модулем нагріву. Порядок використання окремих елементів був визначений у функції зменшення витрат на споживання електроенергії.
Використання двигунів вентиляторів типу ЕС значно покращує енeргоефективність вентиляційної установки.
Модульне обладнання:
Вентиляційна установка серії XD є універсальним рішенням для процесу обробки повітря в комерційних будівлях площею від 300 м2 до 2000 м2.
Використання багатоступеневих компресорів дозволяє оптимізувати потребу в холоді. Використання 50 мм ізоляції та осьових вентиляторів із зниженим рівнем звукової потужності гарантує низький рівень шуму.
Конструкція вентиляційної установки дозволяє бічне, нижнє та верхнє підключення вентиляційних каналів.
Конфігурація обладнання:
  1. Потужність холодильна : 20 - 170 [кВт]
  2. Продуктивність [100м3/год]
  3. Конфігурація: N - класичний ROOFTOP, NW – припливно витяжна, NWR – припливно витяжна з рекуператором
  4. Тип нагрівача : HG – газовий, , HW - водяний, HE – електричний
  5. Конфігурація подачі та забору повітря :  H - лицьовий/бокове, U - зверху, D – знизуПринципова-схема вентиляційної установки XD50_090_N_HG42 в системі Rooftop.
Холодильна потужність: 50 кВт., Продуктивність: 9000 м3 /год,
Теплова потужність: 42 кВт.
Принципова-схема вентиляційної установки XD_050_NWR_HW для неканальних установок, без модуля охолодження.
Продуктивність: 5000 м3/год,
Bодяний нагрів.
Принципова схема моноблочної вентиляційної установки XD60_125_NWR_HE36 з блоком холоду.
Холодильна потужність: 60 кВт. Продуктивність: 12500м3/год, Електричний нагрів: 36 кВтУвага! Kонденсатор з компресором SCROLL може бути вбудований в установкy, або може бути встановлений поза корпусом вентиляційної установки XD.

..
..


A
"Vivent Ukraine"
м. Львів ,
вул. О. Мишуги, 13
tel.+380 673737040
e-mail: ua.viventgroup@gmail.com
I
© 2018 VIVENTGROUP UKRAINE
Назад до вмісту